2232.jpg

Projekty graficzne LiluFx

Studio graficzne LiluFx wykonuje projekty graficzne, newsletterów/mailingów html, banery flash i statyczne, projekty folderów, ulotek, wizytówek, logotypy, strony www, reklamy prasowe, fotografia produktowa i wiele innych.

Dla czego warto wybrać nasze studio graficzne?
  • działamy kompleksowo

  • tworzymy tylko oryginalne i nietypowe projekty

  • szukamy najlepszych rozwiązań

  • gwarantujemy wysoką jakość za konkurencyjną cenę

  • współpracujemy z drukarniami na bardzo dogodnych warunkach 

Z zakresu grafiki płaskiej przygotujemy:
2232.jpg

Projektowanie Logo

Unikatowe projekty logotypów przygotowywane na podstawie preferencji klienta, informacjach o działalności, docelowych odbiorcach i oczywiście panujących trendach przy zachowaniu wyjątkowej oryginalności. Na potrzeby klienta możemy też przygotować księgę znaku.

2232.jpg

Identyfikacja Wizualna

Spójny system wizualny, który wyróżnia firmę spośród konkurencyjnych marek jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji wizualnej:

logo, papier firmowy, foldery, wizytówki, projekty opakowań, krój pisma, kolorystyka, szata zewnętrzna materiałów promocyjnych itd.

2232.jpg

Przygotujemy projekty stron www, które godnie przedstawią twoją markę, twój produkt i usługi. Na czasie z najnowszymi trendami i dedykowane pod segment docelowych odbiorców będą Twoja wizytówką i handlowcem w jednym. Unikatowy, wciągający i ekscytujący projekt Twojej strony internetowej na długo pozostanie w pamięci odwiedzającego.

2232.jpg

Reklama Internetowa

Przygotowujemy zestawy banerków z Waszymi produktami i usługami, chwytliwymi hasłami reklamowych, które mogą być później używane na stronach www, Facebooka, Instagramu, bądź wysyłane w mailach do Waszych subskrybentów.

2232.jpg

Etykiety & Opakowania

Dobrze zaprojektowane opakowanie to klucz do sukcesu.Biorąc pod uwagę trendy projektowe, potrzeby konsumentów oraz zagadnienia związane z psychologią klienta przygotujemy unikatowe projekty opakowań, które wyróżnią twój produkt wśród konkurencji.

2232.jpg

Fotografia Produktowa

Oferujemy pełny pakiet usług z zakresu fotografowania produktów, postprodukcje zdjęć w celu uatrakcyjnieniu ich prezentacji - korekty kolorów, wycinanie tła, nazywanie zdjęć kodem kreskowym, dodawanie cieni, dowolna rozdzielczość, zaawansowany retuszing - suswanie kurzu, zmarszczek itp.

Inne, bardzo ważne informacje:
Druk i produkcja:

Współpracując z nami możesz mieć pewność, że zajmiemy się realizacją projektu od początku do końca. Ty masz pełen komfort, bo wiesz, że dostaniesz produkt najwyższej jakości na czas a  my mamy ręce pełne roboty i to nas napędza do działania! Oprócz przygotowania samego projektu graficznego, przygotujemy go do druku, a drukarnia, z która współpracujemy dostarczy ci zamówiony produkt na czas. Od druków wizytówek, innych mediów identyfikacji wizualnej aż po wydruki wielkoformatowe.

Współpraca, krok po kroku:
  • Brief do projektu i wycena

 Zapraszamy do pobrania pliku PDF, wypełnienia i odesłania nam na adres lilufx.studio@gmail.com w   celu pozyskania darmowej wyceny projektu.

  • Praca nad projektem wstępnym

Na podstawie przesłanego briefu, uzgodnień w konwersacji mailowej i/lub spotkań przygotujemy projekt wstępny zamówionych produktów.

  • Praca nad poprawkami

Po zakończeniu pracy nad projektem wstępnym przesyłamy go klientom w celach weryfikacji i informacji zwrotnej czy są w pełni zadowoleni, ewentualnie co i jak powinniśmy zmieni.

  • Ostateczny projekt

Nanosimy uzgodnione poprawki i wysyłamy klientowi poprawiony projekt w celu ostatecznej akceptacji.

  • Przekazanie autorskich praw majątkowych

Po otrzymaniu pełnej wpłaty ustalonej wcześniej kwoty, przesyłamy podpisany dokument przekazania praw autorskich/majątkowych klientowi.

Pliki do pobrania:

Interaktywny brief do wyceny

Umowa przekazania praw autorskich/majątkowych do projektu graficznego